Повторюються моделі попередніх сезонів?

Модельний ряд нової колекції полягає, як правило, з 10-20 моделей в 3-6 колірних рішеннях. Шиється кожна модель невеликою партією, тому розмірна сітка досить швидко залишається без ходових розмірів. Найчастіше популярні моделі повторюються, але завжди зі змінами, доповненнями і в більшості випадків з інших тканин.

Тому, якщо Вам сподобалося якесь плаття з попередніх колекцій, то порадьтеся з менеджером - він обов'язково підкаже, яка з моделей нового сезону найближче по крою і силуету.

Чому у мене не виходить оформити замовлення на сайті?

При реєстрації в момент оформлення замовлення необхідно внести особисті дані, які мають певний формат. Якщо дані внесені невірно, то в полях форми буде вказана помилка заповнення.

Особливу увагу приділіть внесення міста. При введенні назнанія міста або іншого населеного пункту під полем введення повинен з'явитися список населених пунктів з сервісу Google. З цього списку потрібно вибрати ваш населений пункт. В поле введення міста також не повинно бути пробілу на початку поля. У будь-якому іншому випадку поле введення міста буде фіксувати помилку введення.

Якщо відправити замовлення все ж на виходить, то зверніться в техпідтримку сайту.

Як відписатися від розсилки рекламних повідомлень?

Відмовитися від розсилок і акційних пропозицій можна трьома способами:

  • в листі розсилки (з посощью кнопки "відписатися від розсилки");
  • в особистому кабінеті в розділі "особисті дані / дані профілю";
  • відправити повідомлення через форму зворотного зв'язку з проханням виключити ваш профіль зі списку розсилок.